De tijdloze elegantie van Gino Sarfatti's ontwerp komt tot uiting in de Astep Model 2042/6 Plafondlamp Zwart. Deze lamp combineert perfect bolvormige lichtbronnen met een monochroom stalen statief voor een verleidelijke harmonie. Geïnspireerd door het licht van de maan, creëerde Sarfatti een zachte, comfortabele gloed uit opalen glazen bollen. Het resultaat is een tijdloos mooie lamp die in elk interieur past. Gebruik Model 2042 als een opvallende toevoeging boven de eettafel, in de woonkamer of in de hal. Ontdek de verschillende prachtige vormen en formaten van Model 2042 en geniet van de Italiaanse stijl en kwaliteit.
Plafondlampen van Astep
Meer bekijken van
Astep.
Product specificaties
EAN |
Levering |
Een paar weken |
Merk |
Astep |
Kleur |
Categorie |
Design Hunter: De meest complete online winkel voor designmeubels |
Meer informatie over dit product
Ontwerp Gino Sarfatti for Astep Model 2042/6 Plafondlamp Zwart heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen Statief waaromheen ze dansen. Het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. De universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. Deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. Model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van Italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. Beleef hier Model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten