Astep - Model 2042/3 Plafondlamp Golden

€2249.00 €2646.00
Product bekijken
De Gino Sarfatti for Astep Model 2042/3 Plafondlamp Champagne is een tijdloze en elegante lamp, ontworpen door de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. De lamp heeft een kosmische uitstraling en een harmonieuze combinatie van bolvormige lichtbronnen en een stalen statief. Geïnspireerd door het licht van de maan, straalt deze lamp een zachte en comfortabele gloed uit. Model 2042 is een prachtige toevoeging aan elk interieur, zowel klassiek als modern. Hang de lamp boven de eettafel, in de woonkamer of in de hal voor een vleugje Italiaanse stijl en kwaliteit. Ontdek de verschillende prachtige vormen en formaten van Model 2042 en laat deze tijdloze schoonheid schitteren in jouw huis.

Plafondlampen van Astep

Meer bekijken van Astep.

Product specificaties

EAN
Levering Een paar weken
Merk Astep
Kleur
Categorie
Design Hunter: De meest complete online winkel voor designmeubels

Meer informatie over dit product

Ontwerp Gino Sarfatti for Astep Model 2042/3 Plafondlamp Golden heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen Statief waar ze omheen dansen. Het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. De universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. Deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. Model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van Italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. Beleef hier Model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten
Astep - Model 2042/6 Plafondlamp Golden Astep

- Model 2042/6 Plafondlamp Golden

€3328.00 €3468.00 4% korting
Astep - Model 2042/3 Plafondlamp Black Astep

- Model 2042/3 Plafondlamp Black

€2646.00
Astep - Model 2042/6 Plafondlamp Black Astep

- Model 2042/6 Plafondlamp Black

€3468.00