Model 2042/6 Plafondlamp Zwart heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen Statief waaromheen ze dansen. Het licht van de maan was een bron van eeuwige inspiratie voor de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. De universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. Deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp zal gegarandeerd elk huis sieren, zowel klassiek als beide. Model 2042 voegt een bijzonder effectieve toets van Italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal wordt opgehangen. Beleef hier Model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten
Deze prachtige plafondlamp, model 2042/6 in zwart, straalt een tijdloze schoonheid uit. Geïnspireerd door de maan en ontworpen met een kosmische elegantie, heeft de lamp een betoverende harmonie tussen de bolvormige lichtbronnen en het stalen statief. Het zachte, opalen glas van de bollen geeft een comfortabele gloed, geïnspireerd op de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. Met zijn universele esthetiek past deze lamp perfect in elk huis, zowel klassiek als modern. De toevoeging van Model 2042 aan jouw interieur geeft een vleugje Italiaanse stijl en kwaliteit. Ideaal boven de eettafel, in de woonkamer of hal. Ontdek de prachtige vormen en formaten van Model 2042.