Model 2042/3 Plafondlamp Zwart heeft een tijdloze kosmische elegantie met een verleidelijke harmonie tussen de perfecte bolvormige lichtbronnen en het monochrome stalen Statief waar ze omheen dansen. Het licht van de maan was een eeuwige inspiratiebron voor de legendarische oprichter van Arteluce, Gino Sarfatti. De universele esthetiek van het sierlijke hemellichaam is gevangen in de zachte, comfortabele gloed die uit de mooie opalen glazen bollen komt. Deze werkelijk tijdloze schoonheid van een lamp is gegarandeerd een sieraad voor elk huis, klassiek of beide. Model 2042 voegt een bijzonder effectief vleugje Italiaanse stijl en kwaliteit toe wanneer hij boven de eettafel, in de woonkamer of zelfs in de hal hangt. Beleef hier Model 2042 in verschillende prachtige vormen en formaten