De Model 238/1 Wandlamp is ontworpen door Gino Sarfatti voor Astep Concept en heeft een opwindend grafisch design. Een handgeblazen bol van opaalglas wordt op zijn plaats gehouden door een aluminium gekleurde ring, wat zorgt voor een bijna zwevende uitstraling. Deze lamp verspreidt een comfortabel en zacht licht, perfect voor gangen, badkamers of als leeslamp bij een fauteuil. Geïnspireerd door de maan is deze lamp een prachtige en praktische toevoeging aan uw interieur. Het design is verkrijgbaar in verschillende varianten, met één of twee glazen bollen en met zwarte of champagnekleurige frames. Zo kunt u het perfecte frame kiezen dat past bij uw inrichting.
Wandlampen van Astep
Meer bekijken van
Astep.
Product specificaties
EAN |
5714056000604 |
Levering |
Een paar weken |
Merk |
Astep |
Kleur |
Categorie |
Design Hunter: De meest complete online winkel voor designmeubels |
Meer informatie over dit product
Design Gino Sarfatti for Astep Concept Het Model 238/1 Wandlamp heeft een opwindende grafisch voorkomen met een bijna zwevende bol die op zijn plaats wordt gehouden door een in aluminium gekleurde ring. De handgeblazen bol van opaalglas lijkt op een maan en zorgt ervoor dat deze een comfortabel en zacht licht verspreidt. Een mooie en praktische verlichtingsoplossing voor uw gangen of badkamer of zelfs voor het gebruik als leeslamp bij uw fauteuil. Gino Sarfatti ontwierp deze lamp in 1959, hij was zijn hele leven diep gefascineerd door de lucht en ongetwijfeld werd deze specifieke lamp geïnspireerd door de maan, het perfecte licht. Bekijk meer varianten van Model 238 of de iets kleinere varianten, Model 237 . Beide maten zijn verkrijgbaar met een of twee glazen bollen en met zwarte en champagnekleurige frames. Hiermee kunt u het frame kiezen wat het beste bij uw inrichting past.