Astep - Model 2065 Wandlamp Black

€1605.00 €2169.00
Product bekijken
De Model 2065 Wandlamp Zwart is een fantastische aanvulling op de gelijknamige minimalistische en elegante verlichtingscollectie van Gino Sarfatti en Astep. Deze Model 2065 wandlamp is een tijdloos meesterwerk dat het resultaat is van Gino Sarfatti's wens om te experimenteren met materialen. De Model 2065 serie omvat al prachtige hanglampen en nu ook twee verschillende wandlampen. Deze wandlampen bestaan uit twee schotelvormige opaline methacrylaat diffusers die op hun plaats worden gehouden door de elegante, gebogen wandstructuur, die samen de lamp een moderne en tijdloze uitstraling geven die een blikvanger zal zijn in uw interieurontwerp. Deze diffusers zijn gemaakt van het interessante, 100% gerecyclede Green Cast materiaal, dat dezelfde functionaliteit en esthetiek heeft als gewoon methacrylaat, maar met een duurzaam randje. Let op dat het Model 2065 Wall in twee versies wordt geleverd, waarvan de ene is uitgerust met een kabel en een dimmer die in een standaard stopcontact moet worden gestoken. De andere is hardwired en moet dus rechtstreeks in een lampfitting worden gemonteerd, aangezien deze geen bijbehorende draad of schakelaar op de lamp zelf heeft. Zie hier alle Model 2065 lampen
Merk: Astep
Categorie: Verlichting > Wandlampen

De Model 2065 Wandlamp Zwart is een prachtige toevoeging aan de minimalistische en stijlvolle verlichtingscollectie van Gino Sarfatti en Astep. Deze wandlamp is het resultaat van Sarfatti's experimenten met materialen en vormgeving. De lamp bestaat uit twee opaline methacrylaat diffusers, bevestigd aan een elegante gebogen wandstructuur. Dit tijdloze meesterwerk is nu beschikbaar in twee verschillende designs, beide gemaakt van 100% gerecycled Green Cast materiaal voor een duurzame touch. Let op dat er twee versies zijn: een versie met kabel en dimmer die in een stopcontact moet worden gestoken, en een hardwired versie die rechtstreeks op een lampfitting moet worden gemonteerd. Ontdek alle prachtige Model 2065 lampen nu!